هتلهای بالی

استراحت در Denpasar به راحتی برای مسافرین اندونزیایی مهیا است. شهر سهم خود را از هتل‌ها و مهمان‌خانه‌های اصلی دارد، اما اکثر بازدیدکنندگان بین‌المللی مستقیماً به هتل‌های لوکس Legian و Nusa Dua، مهمان‌خانه‌های ارزان‌قیمت و فراوان Kuta، هتل‌های تفریحی متوسط Sanur، یا کمی بعیدتر از اینها، به تفریح‌گاه‌های مجلل و پر زرق و برق اطراف Ubud می‌روند. قیمت هتل‌ها بر حسب دلار آمریکا و روپیه سنجیده می‌شود.

Oberoi Bali
مجموعه با‌شکوهی از اتاق‌ها و ویلاهای به سبک بالی در Legian (حدود ۳۰دقیقه‌ای مرکز شهر Denpasar) در میان زمین‌های سرسبز، در یک نوار زیبای ساحلی که سرویس‌های عالی و امکانات بی‌نظیری را پیشنهاد می‌کند.

آدرس: صندوق پستی ۳۳۵۱ در Denpasar
تلفن: ۳۶۱ ۷۳۰ ۳۶۱ (۰) ۶۲ +
وبسایت: www.oberoibali.com

Four Seasons Bali
ترکیبی از بهترین سبک جزیره با امکانات مدرن و خدمات فوق استاندارد؛ این تفریح‌گاه پرزرق و برق در خلیج  Jimbaran بین Denpasar و  Nusa Dua واقع شده است.

آدرس: خلیج Jimbaran، Denpasar
تلفن: ۰۱۰ ۷۰۱ ۳۶۱ (۰) ۶۲ +
وبسایت: www.fourseasons.com/jimbaranbay

 

Pemecutan Palace
بهترین مکان برای اقامت در مرکز شهر Denpasar واقع در مکان کاخ شاهزاده بالیایی؛ این مکان بسیار آرام و با‌شکوه است و تمام جزئیاتی را که شما از یک هتل مجلل انتظار دارید، گرد آورده است.

آدرس: ۲ Jalan Thamrin
تلفن: ۴۹۱ ۴۲۳ ۳۶۱ (۰) ۶۲ +

Natour Bali
هتلی با ۸۰ سال قدمت که مشخصه‌های آن از هر هتل دیگر Denpasar بیشتر است. این هتل در دوران حکومت هلندی‌ها ساخته شده است. در اینجا حس دلتنگی و حسرت برای گذشته تراوش می‌کند. اینکه زمانی Joseph Conrad در این مکان به قدم زدن می‌پرداخته و اتاق‌هایی با هوای مناسب، بسیار راحت همراه با تلویزیون و آب گرم فضای خوبی را ایجاد کرده است.

آدرس: ۳ Jalan Veteran
تلفن: ۶۸۱ ۲۲۵ ۳۶۱ (۰) ۶۲ +

 

Denpasar
بسیار با ارزش از نظر هزینه به سبک خانه‌های ییلاقی سنتی با آب گرم و تهویه مطبوع (در صورت دلخواه) که هر دو در سطح هتل‌های کم‌هزینه نادر هستند.

آدرس: ۱۰۳ Jalan Diponegoro
تلفن: ۳۳۶ ۲۸۳ ۳۶۱ (۰) ۶۲ +