هتلهای مسکو

۱- هتل آرارات پارک حیات
آدرس: خیابان نگلینایا، شماره ۴
ایستگاه‌های مترو: لوبیانکا، تئاترالنایا
توضیحات: این هتل در سال ۲۰۰۱ میلادی افتتاح شده است و به میدان سرخ و کاخ کرملین بسیار نزدیک است. دارای چندین سالن کنفرانس و رستوران بسیار مجلل می‌باشد. اتاق‌های بسیار راحت مجهز به سیستم حفاظتی بسیار پیشرفته و دارای قابلیت دسترسی به اینترنت از طریق Wi-Fi در سرتاسر هتل.
هزینه اقامت: ۲۹۷ دلار امریکا در هر شب.

۲- هتل بالت شوگ کمپینسکی
آدرس: خیابان بالت شوگ، شماره ۱
ایستگاه‌های مترو: ترتیاکوفسکایا
توضیحات: این هتل در سال ۱۸۹۸ ساخته شده است و هم اکنون دارای ۲۰۰ اتاق است و با مدیریتی سوئیسی اداره می‌شود. در کناره رودخانه مسکو واقع شده است و نمای زیبایی از کاخ کرملین و کلیسای سنت باسیل ارایه می‌دهد. دارای اتاق‌های بسیار راحت مجهز به جدیدترین مبلمان می‌باشد. این هتل تا نزدیکترین ایستگاه مترو پانزده دقیقه فاصله دارد. دارای دو رستوران و سالن کنفرانس می‌باشد.
هزینه اقامت: ۲۰۸ دلار امریکا در هر شب.

۳- هتل کراون پلازا مرکز تجارت جهانی مسکو
آدرس: بولوار کراسنوپرسنینسکایا، شماره ۱۲
ایستگاه‌های مترو: اولیتسا ۱۹۰۵ گودا
توضیحات: این هتل یکی از بهترین هتل‌های تجاری در مسکو است. دارای سالن کنفرانسی با ظرفیت ۱۵۰۰ نفر و اتاق‌های جلسه متعدد است. این هتل که در کناره شمالی رودخانه مسکو قرار دارد بخشی از مجموعه تجارت جهانی مسکو است. این هتل با ۵۷۵ اتاق آماده سرویس دهی به میهمانان خود می‌باشد. دارای سالن بدن سازی است و در تمام هتل امکان استفاده از اینترنت از طریق Wi-Fi وجود دارد.
هزینه اقامت: ۱۶۳ دلار امریکا در هر شب.

 ۴- هتل گلدن اپل
آدرس: خیابان مالایا دیمترووکا، شماره ۱۱
ایستگاه‌های مترو: پوشکینسکایا و تویرسکایا
توضیحات: این هتل که دارای معماری به سبک قرن نوزدهم می‌باشد در سال ۲۰۰۴ افتتاح شده است و بسیار مدرن و دارای یک مرکز تجاری و سالن ورزش و نیز یک سالن رستوران می‌باشد. این هتل دارای ۹۲ اتاق و دارای دو اتاق جلسه است و در تمام هتل امکان دسترسی به اینترنت از طریق Wi-Fi وجود دارد.
هزینه اقامت: ۱۳۸ دلار امریکا در هر شب.

 ۵- هتل گلدن رینگ
آدرس: خیابان اسمولنسکایا، شماره ۵
ایستگاه‌های مترو: اسمولنسکایا
توضیحات: این هتل که مشرف بر ساختمان وزارت امور خارجه روسیه است در نزدیکی خیابان آربات یکی از مراکز توریستی مسکو قرار دارد و در سال ۱۹۹۸ نو سازی شده است.
هزینه اقامت: ۱۶۱ دلار امریکا در هر شب.

۶- هتل هیلتون مسکو لنینگرادسکایا
آدرس: خیابان کالانچوسکایا، شماره ۲۱/۴۰
ایستگاه‌های مترو: کومسومولسکایا
توضیحات: این هتل اولین شعبه هیلتون در روسیه است و دارای ۲۷۳ اتاق و شش اتاق جلسه و نیز یک سالن بازی و یک سالن بدن سازی و یک استخر یزرگ است. البته این هتل از میدان سرخ و کاخ کرملین دور است. ساختمان این هتل کوچک‌ترین ساختمان از مجموعه موسوم به هفت خواهران است.
هزینه اقامت: ۱۴۹ دلار امریکا در هر شب.

۷- ماریوت گراند هتل
آدرس: خیابان تویرسکایا، شماره ۲۶/۱
ایستگاه‌های مترو: مایاکوفسکایا
توضیحات: این هتل دارای ۳۹۰ اتاق است و دارای سه رستوران و اتاق‌های متعدد جلسه و نیز استخر شنا، سونا و سولاریوم می‌باشد. این هتل یک کیلومتر از میدان سرخ و کاخ کرملین فاصله دارد.
هزینه اقامت: ۱۷۰ دلار امریکا در هر شب.

۸- هتل ماریوت رویال آرورا
آدرس: خیابان پترووکا، شماره ۱۱/۲۰
ایستگاه‌های مترو: تئاترالنایا، اوهوتنی ریاد
توضیحات: این هتل که در مرکز مسکو واقع شده است دارای ۲۳۰ اتاق و ۳۸ سوئیت و نیز ۱۱ اتاق جلسه، دو سالن رستوران استخر شنا، سونا و سولاریوم می‌باشد.
هزینه اقامت: ۱۹۸ دلار امریکا در هر شب.

۹- هتل متروپل
آدرس: خیابان تئاترالنی، شماره ۱/۴
ایستگاه‌های مترو: لوبیانکا، اهوتنو ریاد
توضیحات: یکی از معروف‌ترین هتل‌های روسیه است که فضای ساختمانی تاریخی زیبایی دارد. این هتل که بین سال‌های ۱۸۹۸ و ۱۹۰۳ ساخته شده است در مرکز مسکو قرار دارد دارای ۴۰۳ اتاق است.
هزینه اقامت: ۱۶۶  دلار امریکا در هر شب.

۱۰- هتل ناسیونال
آدرس: خیابان موخووایا، شماره ۱۵/۱
ایستگاه‌های مترو: اهوتنو ریاد، تئات رالنایا
توضیحات: این هتل دارای معماری تاریخی می‌باشد و در مرکز مسکو قرار دارد که به میدان سرخ و کرملین بسیار نزدیک است. این هتل در سال ۱۹۰۳ ساخته شد و در دهه ۱۹۹۰ مجدداً بازسازی شد که در نتیجه به یکی از بهترین هتل‌های مسکو تبدیل شد.
هزینه اقامت: ۱۹۵ دلار امریکا در هر شب.

۱۱- هتل پرزیدنت
آدرس: خیابان بالشایا یاکیمانکا، شماره ۲۴
ایستگاه‌های مترو: آکتیابرسکایا، پولیانکا
توضیحات: این هتل دارای ۲۱۰ اتاق و اتاق‌های جلسه و سالن‌های کنفرانس می‌باشد و از دیگر امکانات آن سالن ورزش و استخر شنا است. این هتل که در سال ۱۹۸۳ ساخته شده است به منظور میزبانی از مقامات کشورهای میهمان در روسیه راه اندازی شد و هم اکنون نیز تحت مدیریت و مالکیت رایست جمهوری روسیه است بنابریان میهمانان این هتل می‌توانند انتظار بهترین پذیرایی ممکن را در آن داشته باشند. این هتل همچنین دارای چندین رستوران مدرن است و به دلیل برخورداری از حمایت دفتر ریاست جمهوری روسیه دارای بالاترین ضریب امنیتی در شهر مسکو می‌باشد. از این هتل به دلیل واقع شدن در مرکزیت شهر دسترسی به تمام نقاط دیدنی و مراکز خرید در مسکو میسر است و تنها پنج دقیقه با ایستگاه مترو فاصله دارد.
هزینه اقامت: ۲۵۲ دلار امریکا در هر شب.

۱۲- هتل ارادیسون اس آ اس اسلاویانسکایا
آدرس: میدان اوروپو، شماره ۲
ایستگاه‌های مترو: کیوسکایا
توضیحات: اولین هتل افتتاح شده در مسکو با استانداردهای غربی می‌باشد که در دهه نود میلادی افتتاح شد. این هتل که نمای زیبایی از کاخ سفید روسیه و اکسپو سنتر ارایه می‌دهد، دارای ۴۱۰ اتاق و سرویس‌های بسیار عالی و همچنین امکانات راحتی مانند استخری به طول ۲۵ متر و نیز چهار سالن رستوران مدرن که در آنها غذاهای ژاپنی، مدیترانه‌ای و روسی سرو می‌شود، می‌باشد و در مجموع فضایی به مساحت ۴۴۰۰ متر مربع برای سالن‌های کنفراس و اتاق‌های جلسه در اختیار میهمان خود قرار داده است. این هتل فاصله اندکی با کاخ کرملین و میدان سرخ دارد و نیز در سرتاسر این هتل امکان دسترسی به اینترنت از طریق Wi-Fi برقرار است.
هزینه اقامت:  ۲۱۶ دلار امریکا در هر شب.

۱۳- هتل رنسانس
آدرس: بزرگراه المپیسکی، شماره ۱۸/۱
ایستگاه‌های مترو: پراسپکت میرا
توضیحات: این هتل که از مرکز شهر کمی دور است جهت پذیرایی از میهمانان المپیک سال ۱۹۸۰ ساخته شده بود. این هتل دارای استانداردهای بین‌المللی می‌باشد و دارای ۴۷۵ اتاق اتاق‌های جلسه و نیز سالن کنفرانس و همچنان دارای یک سالن سینما است. این هتل از مرکز شهر به تعداد چهار ایستگاه مترو فاصله دارد.
هزینه اقامت:  ۲۸۶ دلار امریکا در هر شب.

 ۱۴- هتل ریتز کارلتون
آدرس: خیابان تویرسکایا، شماره ۳
ایستگاه‌های مترو: اهوتنو ریاد، تئاترالنایا، پلوشاد روولویتسی
توضیحات: این هتل در سال ۲۰۰۷ افتتاح شد و دارای ساختمان مدرنی است که در پایین خیابان تویرسکایا قرار دارد و فاصله کمی که تا میدان سرخ و کاخ کرملین دارد باعث شده است ان هتل یکی از پرطرفدارترین هتل‌های مسکو برای تجار و گردشگران باشد.
هزینه اقامت: ۳۰۲  دلار امریکا در هر شب.

۱۵- هتل ساووی
آدرس: خیابان روژدستونکا، شماره ۳
ایستگاه‌های مترو: کوزنتسکی ماست، لوبیانکا
توضیحات: این هتل در مرکز شهر قرار دارد و یکی از قدیمی‌ترین هتل‌های مسکو است که در سال ۱۹۱۳ افتتاح شده است. فاصله بسیار کمی از بالشوی تئاتر و مالی تئاتر، میدان سرخ و کاخ کرملین دارد. این هتل با تنها ۶۷ اتاق یکی از بهترین هتل‌های مسکو است و از لحاظ سرویس‌دهی در سطح بین‌المللی می‌باشد. این هتل اولین هتل کوچک روسیه است که در سطح بین‌المللی مطرح می‌باشد.
هزینه اقامت: ۲۵۷  دلار امریکا در هر شب.

۱۶- هتل شراتون پالاس
آدرس: اولین تقاطع تویرسکایا با خیابان یامسکایا، شماره ۱۹
ایستگاه‌های مترو: بلاروسکایا، مایاکوفسکایا
توضیحات: این هتل که از لحاظ استاندارد در سطح بین‌المللی قرار دارد در سه کیلومتری شمال میدان سرخ و در خیابان تویرسکایا واقع شده است و به دلیل قرار داشتن در خیابان تویرسکایا و نیز وجود دو ایستگاه مترو و یک ایستگاه قطار در نزدیکی آن امکان دسترسی آسان به میدان سرخ (۲۰ دقیقه) و نیز فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو-۲ دارد. این هتل در سال ۱۹۹۸ ساخته شده است.
هزینه اقامت:  ۲۰۱ دلار امریکا در هر شب.