هتلهای پکن

Grand Hyatt Beijing Rate

Grand Hyatt

این هتل لوکس، دقیقاً در گوشه میدان Tiananmen قرار گرفته و دارای یک استخر شنای سرپوشیده با طراحی تالاب‌های گرم‌سیری است. در اینجا ۵۵۵ اتاق با دکور به سبک هندی وجود دارد و تمام انتظارات شما را از یک هتل دولوکس شامل یک چشمه آب گرم و یک مرکز آمادگی جسمانی بر آورده می‌کند. نزدیکترین ایستگاه مترو به این هتل ایستگاه Wangfujing است.
نشانی: ۱ East Chang An Avenue
تلفن: ۰۰۸۶۱۰۸۵۱۸۱۲۳۴

The Beijing Rate

The Beijing

این مکان سنتی و مرکزی تعدادی از اتاق‌هایی را که با سلیقه تزیین شده‌اند، به همراه چشم‌اندازهایی به شهر ممنوعه پیشنهاد می‌کند. از دیگر امکانات این هتل همچنین میتوان به سالن بولینگ ۸ خطی و حیات‌های سرپوشیده تنیس و اسکوآش اشاره کرد.
نشانی: ۳۳ East Chang An Avenue
تلفن: ۰۰۸۶۱۰۶۵۱۳۷۷۶۶

Presidential Plaza Rate

Presidential Plaza

هتل این هتل کوچک با حیات خلوت مجلل در داخل یک ساختمانی که به سلسله Qing بر می‌گردد بنا نهاده شده است. در ناحیه Dongcheng واقع شده، در اینجا اتاق‌هایی با دکور سنتی مشرقی و رستوران‌هایی که غذاهای چینی را بهمان خوبی غربی سرو می‌کنند وجود دارد.
نشانی: ۵۳ Shijia Hutong, Dongcheng District
تلفن: ۰۰۸۶۱۰۶۵۱۲۵۵۵۷

Tiantan Rate

Tiantan

هتل Tiantan، بر اساس استاندارد هتلهای ۴ ستاره ساخته شده است و در مرکز شهر پکن و در جوار معبد بهشت، یکی از جاذبه های توریستی پکن، واقع شده است. فاصله هتل تا فرودگاه ۴۰ دقیقه (با ماشین)، ایستگاه مترو پکن ۱۰ دقیقه (با ماشین)، ایستگاه مترو جنوبی پکن ۳۰ دقیقه (با ماشین)، معبد بهشت ۱۰ دقیقه (پیاده) و فروشگاه PanjiaYuan Antique  ۱۰ دقیقه (با ماشین) فاصله است. امکانات رایگان هتل شامل سونا، ماهواره، تلویزیون، صندوق امانات و تهویه مطبوع است، و امکانات شارژی نیز شامل سالن ژیمناستیک، ماساژ، کلوپ رقص، بیلیارد و کرایه اتومبیل با راننده و بدون راننده میباشد.
نشانی: No.1, Ti Yu Guan Road. Chong Wen District, Beijing, P.R.C. 100061
تلفن: ۰۰۸۶۱۰۶۷۱۹۰۶۶۶

King Wing Rate

King Wing

هتل King Wing، در منطقه مرکزی و بازرگانی پکن واقع شده. هتل فقط ۵ دقیقه از مرکز تجارت بین المللی و ۳۰ دقیقه از فرودگاه فاصله دارد. اینجا مناسبترین منطقه توسعه اقتصادی پکن است. هتل دارای ۳۴۱ اتاق در انواع مختلف است. امکانات رایگان هتل شامل استخر، سونا، زمین تنیس، ماهواره، تلویزیون، صندوق امانات، سشوار، رقص و آواز، پارکینگ و سرویس ۲۴ ساعته برای اتاق است، و امکانات شارژی نیز شامل مهد کودک، سالن زیبایی، بوتیک، کرایه اتومبیل با راننده و بدون راننده، سالن کنفرانس، سالن ژیمناستیک و سرویس لباسشویی میباشد.
نشانی: Beijing chaoyang district section of the south road, zip code: 100021
تلفن: ۰۰۸۶۱۰۶۷۶۶۸۸۶۶

Central Plaza Rate

Central Plaza

Central Plaza برنده جایزه هتلداری است. فاصله هتل از مرکز شهر حدود ‎۵ km، از فرودگاه حدود ۴۰ دقیقه و از ایستگاه مترو غربی حدود ۱۰ دقیقه میباشد. امکانات رایگان هتل شامل سالن بدنسازی، تلویزیون، قهوه و چای‌ساز و سشوار است، و امکانات شارژی شامل سالن ژیمناستیک، ماساژ، سالن زیبایی، رستوران چینی، سالن رقص، کافی‌شاپ، مرکز تجاری و کلینیک میباشد.
نشانی: Beijing chaoyang district section of the south road, zip code: 100021
تلفن: ۰۰۸۶۱۰۸۳۹۷۰۰۸۸

Novotel Peace Beijing Rate

Novotel Peace Beijing

هتل در ناحیه خرید Wangfujing واقع شده و تنها با قدم زدن در مسیری کوتاه می‌توان به شهر ممنوعه و میدان Tiananmen رسید. اینجا قسمتی از زنجیره معروف Accor است. اتاق‌هایی راحت به همراه یک استخر شنای سرپوشیده انتظار شما را میکشد. نزدیکترین ایستگاه مترو به هتل، ایستگاه Wangfujing است.
نشانی: ۳ Jinyu Hutong
تلفن: ۰۰۸۶۱۰۶۵۱۲۸۸۳۳

Bamboo Garden Hotel Rate

Bamboo Garden Hotel

این هتل در اصل یک پانسیون در Post Minister در حوالی ۱۹۲۰ بوده است. در اینجا اتاق‌هایی با دکور سنتی شامل سوئیت‌هایی که به سبک سلسله Ming و Qing طراحی شده‌اند وجود دارند.
نشانی: ۵۳ Shijia Hutong, Dongcheng District
تلفن: ۰۰۸۶۱۰۶۵۱۲۵۵۵۷

You Yi Youth Hostel Rate

You Yi Youth

این هتل ۴ ستاره قرمز رنگ اتاق‌های ساده ۲ تخته و خواب‌گاه‌هایی با تخت خواب و حمام‌های جداگانه را پیشنهاد می‌کند. این هتل در یک ناحیه شلوغ و پر سر و صدا با تعداد زیادی از بارها که مناسب برای انواع جشن‌ها است، واقع شده است.
نشانی: ۴۳ Beisanlitun
تلفن: ۰۰۸۶۱۰۶۴۱۷۲۵۳۲

Haoyuan Hotel Rate

Haoyuan Hotel

این هتل کوچک با حیات خلوت مجلل در داخل یک ساختمانی که به سلسله Qing بر می‌گردد بنا نهاده شده است. در ناحیه Dongcheng واقع شده، در اینجا اتاق‌هایی با دکور سنتی مشرقی و رستوران‌هایی که غذاهای چینی را بهمان خوبی غربی سرو می‌کنند وجود دارد. نزدیکترین ایستگاه مترو به هتل، ایستگاه Dongdan است.
نشانی: ۵۳ Shijia Hutong, Dongcheng District
تلفن: ۰۰۸۶۱۰۶۵۱۲۵۵۵۷